Vánoční koule "My first Christmas"

Vánoční koule "My first Christmas"

  • Peint à la main
  • Fabriqué grâce à la technique traditionnelle du soufflage du verre
Materiál: sklo
No. d’article: 3725
Vánoční koule "My first Christmas"
Texte:
Couleur du texte:
Taille: 8 cm
sur la commande jusqu’? 14 jours
8.44 €
Přivítejte naši novou personalizovanou vánočním ozdobu s textem "My first Christmas". Tato baňka je součástí skandinávské linie ozdob a dokonale se hodí ke všem našim baňkám smočeným v barvě bílého porcelánu. Tato baňka je v bílé lesklé barvě s textem v elegantním moderním zlatém fontu. Přední strana této ozdoby je dekorována textem v anglickém jazyce "My first Christmas" (Moje první Vánoce) a na zadní stranu, vám rádi napíšeme jakýkoli text nebo kombinaci textu a číslic až do 20 znaků. Každý znak za cenu 6,-Kč. 
 
Inspiraci co si nechat napsat na zadní stranu baňky krásně uvidíte na doplňkových fotografiích. Vánoční ozdoba "Moje první Vánoce" je variací našeho setu pro první Vánoce vašeho dítěte. 
 
Doba dodání je cca. 2-3 týdny (koule jsou skladem, doba dodání je ovlivněna individuálními požadavky na text). 

Výrobek nelze vrátit v zákonem stanovené lhůtě 14 dnů – viz ust. § 53 odst. 8 písm. c) občanského zákoníku – jedná se o dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.


Glassor est une marque familiale tchèque qui suit la tradition de la verrerie remontant au 13ème siècle. Tous les boules Glassor sont en verre tchèque, peints à la main et fabriqués selon la technique traditionnelle de soufflage du verre.

Nous avons choisi pour vous

L’article été ajoutés au panier

< Continuer mes achats Aller au panier >